Berita
Rumah > Berita > Kandungan
Notis: Perkhidmatan Mel sedang Menaiktaraf, Klik Untuk Pelajari Lebih Lanjut.
- Dec 27, 2017 -

Dear semua pelanggan,

Oleh kerana pelayan servis "chinasepta .com" kami sedang naik taraf baru-baru ini, akan berterusan sekitar 20 hari dari 1 Januari, 2018, ia akan mempunyai pengaruh kepada penerimaan dan penghantaran mel kami.

Oleh itu, kami akan menggunakan penjual mel lain "alwsci.com" untuk menghubungi anda, semua jualan kami akan memaklumkan maklumat ini dengan sewajarnya.


Jika anda sudah menghubungi kami dengan " alwsci.com " tolong abaikan notis itu.

Untuk mengelakkan sebarang kesulitan, jika anda mempunyai sebarang pertanyaan atau pesanan untuk meminta sila hubungi terus jualan anda:

Jennifer: jennifer@alwsci.com
Cici: cici@alwsci.com
Rumer: rumer@alwsci.com
Juder: juder @ alwsci. com
Rita: rita@alwsci.com
Emma: emma@alwsci.com
Jack: jack@alwsci.com
Diana: anne@alwsci.com
Cien: amy@alwsci.com
Donna: donna@alwsci.com
Daisy: daisy@alwsci.com
Jenny: jenny@alwsci.com
Mark: mark@alwsci.com
Mei: may@alwsci.com
Jason: jason@alwsci.com

Kami minta maaf mengenai kesulitan ini, mel asli akan pulih tidak lama lagi.
Terima kasih semua anda sentiasa menyokong kami.

Pasukan ALWSCI.